Základní informace

Kolej prostě žije, nejen studiem živ je člověk. SÚZ VŠE tyto potřeby studentské obce chápe, a proto se snaží provozovat koleje tak, aby se staly příjemným místem pro studium a navazování kontaktů mezi studenty různých ročníků a zaměření.

Bydlení na koleji má poměrně zásadní výhody oproti pronájmu bytu. Není třeba se o nic starat, veškeré vybavení máte k dispozici už při nastěhování. Mimo běžného zařízení pokoje můžete používat také pračku, kuchyňku, studovnu a podobně. Stejně jako máte možnost za velmi výhodných podmínek využívat sportovního vybavení, například posiloven a dalších život zpříjemňujících vymožeností, jejichž nabídka se stále zpestřuje.

Thalerova kolej (Jarov III.G) je dvanáctipatrová panelová budova postavená v roce 1977, která prošla rekonstrukcí v roce 2020,  s kapacitou 606 lůžek v areálu kolejí na Jarově v Praze 3 umístěná cca 100 metrů od Koněvovy ulice na rohu ulic Jeseniova a Biskupcova. Z pokojů se skýtá výhled do zeleně areálu kolejí a do činžovní zástavby čtvrti Jarov. Studenti na Jarově III.G (Thalerova kolej) bydlí ve dvanácti patrové budově v dvojlůžkových pokojích, vždy dva tyto pokoje spolu tvoří buňku, jejíž součástí je kuchyňský kout s elektrickým ohřívačem a ledničkou, WC, koupelna a několik větších skříní. Když máte štěstí na pokoj na vyšším patře, můžete mít hezký výhled na historickou část Prahy, a to na Hradčany či Petřín. K dispozici je i 10 samostatných jednolůžkových pokojů bez balkónu, avšak s vlastním sociálním zařízením.

Jak se k nám dostanete: Tram: 1,9,11, (58 noční) směr Spojovací.

Thalerova kolej

Sportcentrum Jarov

Areál sportovišť ležící přímo za budovou nabízí širokou škálu sportovního vyžití za velmi příjemné ceny.

    

 

  • Autor: Webmaster
  • Vytvořeno:
  • Poslední aktualizace: